Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Zabezpieczenie felg - gdzie w Warszawie?

Zabezpieczenie felg - gdzie w Warszawie?

Na felgi działa wiele niekorzystnych czynników, w tym sól wysypywana na drogę w okresie zimowym. Pokryte błotem i sadzą nie prezentują się dobrze, co wpływa na ogólny wygląd samochodu. Warto postawić na kompozyt ceramiczny. Zabezpiecza on powierzchnię felg. Sprawia, że do umycia ich w razie pojawienia się takiej potrzeby nie jest potrzebna agresywna chemia.

Dobrym krokiem będzie zabezpieczenie felg zarówno w samochodzie świeżo zakupionym w salonie, jak i w aucie, które ma na swoim koncie niejeden przejechany kilometr. Tego typu zadanie można powierzyć fachowcom. Wykonają je poprawnie i dokładnie.

Zabezpieczenie felg w Warszawie należy do usług firmy Zadbane Auto Detailing. Posiada ona 2 oddziały (w Bydgoszczy i Piasecznie). W ramach prowadzonej działalności oferuje usługę door to door. Polega ona na odebraniu samochodu zakupionego w salonie, poddaniu go auto detailingowi i odstawieniu pod wskazany adres. W przypadku pojazdów, które nie należą do nowych, fachowcy najpierw demontują felgi i dokładnie je oczyszczają. Po dokonaniu rewitalizacji przechodzą do położenia powłoki kompozytowej.

Specjaliści zajmują się również impregnacją wnętrz samochodów, hydrofobizacją szyb, renowacją lakieru, usuwaniem wgnieceń oraz oklejaniem folią PPF. Na zlecenie klienta przygotują pojazd do sprzedaży.

Antonina Adamska 2023-10-11 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!