Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Osłona koła zpasowego

Osłona koła zpasowego

Truck-Tychy.pl prezentuje szeroki wybór artykułów przeznaczonych do samochodów osobowych i ciężarowych. Sklep zapewnia bogaty asortyment zamiennych elementów, jak i w pełni oryginalnych. Dzięki temu każdy może zakupić dokładnie to, czego potrzebuje i to bez konieczności przepłacania. E-sklep dostępny jest przez cały czas, dlatego w każdej wolnej chwili można się zarejestrować i dokonać zamówienia. Warto zaznaczyć, że nawet najmniejsze artykuły do pojazdów są świetnie przechowywane. Pozwala to sądzić, że całość będzie sprawdzać się przez długie lata bez obaw o usterki.

Osłona koła zapasowego pod adresem e-sklepu dedykowana jest do Land Rovera Discovery Freelander. Proponowany artykuł ma dopasowane wymiary pod oczekiwania właścicieli takich pojazdów- 215/65 R16. W sprzedaży znajdują się jednak wszystkie rodzaje osłon, co pozwala na zamówienie dokładnie takich produktów, które z pewnością staną się częścią wyposażenia omawianego modelu.

Warto zaznaczyć, że materiały użyte do produkcji osłony są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu świetnie sprawdzą się podczas różnych warunków pogodowych. Każda osłona koła wyposażona jest w pięciostopniowy mechanizm zamykania, do którego dodane są dwa klucze. Jest to dobre zabezpieczenie przed osobami postronnymi, które mogłoby uszkodzić lub zabrać koło będące w środku. Cena proponowanego produktu jest naprawdę bardzo korzystna, dlatego warto już dziś przejrzeć ofertę pod oficjalnym adresem online. W razie jakichkolwiek pytań zawsze warto kontaktować się telefonicznie.

Julia Wilk 2019-10-12 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!