Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Opinia Grupa TENSE: Jak zwiększyć ruch w serwisie?

Opinia Grupa TENSE: Jak zwiększyć ruch w serwisie?

Optymalizacja

Podstawowym działaniem, które należy wykonać, żeby poprawić widoczność serwisu, jest jego optymalizacja pod kątem SEO i UX. Odpowiednie dostosowanie strony pod względem technicznym i treściowym do wymagań wyszukiwarek i odbiorców skutkuje wyższymi wynikami w wynikach wyszukiwania oraz wydłuża czas spędzony przez użytkowników na stronie. Potwierdza to opinia Grupy TENSE wyrażona przez jednego z pracowników firmy, który podkreśla istotę optymalizacji i zauważa, że powinna ona poprzedzać wszystkie inne działania promocyjne w Internecie.

Pozycjonowanie

Skuteczne pozycjonowanie przekłada się wprost na wyższe pozycje witryny w wynikach wyszukiwania. Jednak aby zauważyć rezultaty, trzeba wykazać się cierpliwością, bo pozycjonowanie to długotrwały i złożony proces. Dlatego warto go powierzyć specjalistom, którzy wiedzą, jak się za to zabrać.

Google Ads

W odróżnieniu od pozycjonowania reklamy Google Ads, które wyświetlają się ponad naturalnymi wynikami w wyszukiwarce Google, działają natychmiast po skonfigurowaniu i opłaceniu kampanii. Warto z nich korzystać szczególnie na początku działalności, gdy pozycjonowanie jeszcze nie działa. Ponadto w Google Ads opłaca się obstawić te frazy, na które witryna nie została jeszcze odpowiednio wypozycjonowana.

Content marketing

Content marketing obejmuje aktywność polegającą na publikacji treści interesujących dla użytkowników. Miejscem na takie działania mogą być np. media społecznościowe, blogi czy serwisy tematyczne. Opracowany i wdrażany przez doświadczonych specjalistów marketing treści to znakomity sposób na zwiększenie ruchu w serwisie w długiej perspektywie czasowej.

Więcej  o tym, jak pozyskać użytkowników, można przeczytać na stronie officemanager.pl.

Gabriel Górski 2019-04-05 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!