Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Mediacje rozwodowe Bydgoszcz

Mediacje rozwodowe Bydgoszcz

Sprawy rozwodowe niejednokrotnie trwają wiele lat ze względu na brak porozumienia pomiędzy małżonkami. Mowa tutaj przede wszystkim o sytuacji wspólnego wychowywania dzieci oraz posiadania majątku. Każda kolejna rozprawa budzi wiele obaw i wiąże się z ogromnym stresem, co niestety odbija się na pozostałych członkach rodziny i znacznie utrudnia pójście na przód oraz odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Bez względu na przyczynę rozpadu małżeństwa, zawsze należy kierować się dobrem dzieci, dlatego jak najbardziej warto dojść do porozumienia i pójść na pewne ustępstwa. 

Mediacje rozwodowe w Bydgoszczy 

Jeśli małżonkowie nie potrafią dojść do kompromisu na sali sądowej, to być może jedynym rozwiązaniem okaże się udział w mediacjach - oczywiście wspólnie z adwokatami, którzy zadbają o prawidłowy przebieg rozmów. Wszystkie ustalenia powinny zostać spisane w obecności obojga małżonków, ponieważ tylko taka forma będzie akceptowana przez sędziego. 

Na terenie Bydgoszczy działa Kancelaria Radcy Prawnego - Agnieszka Pacewicz specjalizująca się właśnie w prawie rodzinnym. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i pomoc prawną na każdym etapie prowadzonej sprawy rozwodowej. Doświadczony adwokat bierze udział w mediacjach i reprezentuje klienta przed sądem. Już w trakcie wstępnych konsultacji zostaje określony dokładny plan działania dotyczący m.in. podziału majątku, ustalenia opieki nad dziećmi czy określenia wysokości alimentów (na pociechy oraz małżonka, jeśli rozwód jest z orzeczeniem o winie).

Olgierd Przybylski 2021-07-22 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!