Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Maszyny rolnicze od producenta — co warto wiedzieć?

Maszyny rolnicze od producenta — co warto wiedzieć?

Najlepsze urządzenia są w pełni dostosowane do potrzeb ich użytkowników. W przypadku maszyn dla rolników bardzo praktyczną opcją jest korzystanie z konfiguratora. Producent wyposaża dany produkt w elementy dodatkowe, wskazane przez inwestora. Dobrym tego przykładem jest prasa stałokomorowa belująca, którą opcjonalnie można wyposażyć w centralne smarowanie łańcuchów, osłonę z tworzywa sztucznego, obwiązywacz siatką oraz aplikator do zakiszania. Wozy paszowe natomiast można zamówić w wersji z kołami o zwiększonej wytrzymałości i pomostem dwustronnym.

Najlepszy producent maszyn rolniczych szczególną uwagę zwraca na:

  • funkcjonalność i wydajność stosowanych rozwiązań, które muszą sprawdzać się przy intensywnej pracy w różnych warunkach,
  • elastyczność cen, dzięki której nowoczesne urządzenia dostępne są dla rolników dysponujących różnym budżetem,
  • profesjonalne doradztwo przy zakupie i pomoc w dopasowaniu opcji najlepszych dla potrzeb określonego inwestora.

Ponadto dostawca zapewnia serwis maszyn i łatwy dostęp do części zamiennych. Sprawna diagnostyka możliwa jest dzięki wykorzystaniu komputerów. Zgłoszenia awarii można dokonać w prosty sposób, wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz. Więcej informacji na temat zasad serwisowania można znaleźć na stronie internetowej pod adresem metalfach.com.pl.

Producent organizuje również szkolenia serwisowe dla mechaników i wyjaśnia, jak w optymalny sposób konserwować maszyny. Klienci mogą liczyć na przejrzyste instrukcje obsługi oraz filmiki instruktażowe.

Iwo Bąk 2022-10-14 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!