Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Laweta na terenie Sosnowca

Laweta na terenie Sosnowca

Jak się okazuje nowoczesne samochody to nie tylko wygoda i komfort jazdy, ale także problemy dnia codziennego, kiedy to trzeba wymienić podstawowe podzespoły w czasie jazdy. Po otwarciu maski okazuje się, że po pierwsze nie wiadomo, co tam się właściwie znajduje, a po drugie znalezienie odpowiedniego elementu nie oznacza wcale możliwości jego wymiany. Tak się dzieje na przykład z żarówkami, które są tak zabudowane, że ich wymiana często oznacza demontaż elementów karoserii.

W powyższych sytuacjach niezbędna okazuje się wizyta w warsztacie samochodowym lub skorzystanie z pomocy mobilnej na drodze. Jeśli naprawa jest prosta i nie wymaga użycia części zamiennych, wówczas jest ją w stanie wykonać pracownik pomocy drogowej. Takie usługi świadczy między innymi firma Dawid Pikuła Cartrans, która od lat opiekuje się kierowcami na terenie Śląska i województw ościennych.

Aby wezwać pomoc drogową, wystarczy zadzwonić pod podany na stronie internetowej numer telefonu, który jest czynny przez całą dobę. Przez całą dobę też możliwy jest przyjazd lawet odpowiedniej do rozmiarów auta, które potrzebuje holowania. Laweta w Sosnowcu i innych miastach bezpiecznie przewozi pojazdy do wskazanego przez klienta miejsca. Jeśli klient nie ma stałych miejsc naprawy, pracownicy przewoźnika chętnie wskażą nie tylko najbliższe, ale przede wszystkim najlepsze warsztaty samochodowe. Ceny usług są uzależnione od wielości przewożonego samochodu oraz odległości, jak dzieli miejsce zdarzenia z najbliższym warsztatem.

Rafał Wilk 2019-08-12 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!