Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Jaka placówka medyczna wykonuje odbarczenie kanału kręgowego?

Jaka placówka medyczna wykonuje odbarczenie kanału kręgowego?

Ból pleców, karku czy odcinka lędźwiowego kręgosłupa może być bardzo dotkliwy i uniemożliwić wykonywanie wielu codziennych, nawet bardzo prostych czynności. W początkowych stadiach choroby leczenie opiera się głównie na środkach przeciwzapalnych, przeciwbólowych i rehabilitacji. Co jednak zrobić, gdy dolegliwość nie mija, a nawet staje się coraz dokuczliwsza? Odpowiedź jest niby prosta, trzeba udać sie do specjalisty, który znajdzie rozwiązanie.

Lekarzy specjalizujących się w chorobach kręgosłupa zatrudnia Klinika Potocki. Jest to prywatna placówka medyczna zajmująca się rozmaitymi chorobami. Dysponuje doświadczonymi ortopedami i neurochirurgami mającymi na celu niesienie klientom ulgi w cierpieniu. Przyjmują osoby, u których leczenie zachowawcze nie przyniosło rezultatów, a rozwiązaniem ich problemów mogą być zabiegi operacyjne.

Jeżeli chory potrzebuje np. odbarczenie kanału kręgowego, może się zgłosić do tej kliniki wykorzystującej różne metody. Jej specjaliści wykonują zabiegi odbarczające: 

  • odcinka kręgosłupa szyjnego,
  • odcinka kręgosłupa lędźwiowego,
  • odcinka kręgosłupa lędźwiowego ze stabilizacją.

Podczas konsultacji, na którą należy przynieść wyniki badań obrazowych, lekarz przedstawia choremu wszystkie dostępne opcje.

Wskazaniem do odbarczenia jest np. zwężenie kanału kręgowego prowadzące do ucisku na nerwy, co z kolei prowadzi do dolegliwości bólowych, drętwienia i osłabienia mięśni. Mając taki problem, można skontaktować się z kliniką i umówić na wizytę. Ceny zabiegów są dostępne na podanej stronie.

Dawid Malinowski 2023-07-01 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!