Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Co daje e-learning dla firm?

Co daje e-learning dla firm?

Trudno znaleźć branżę, w jakiej ciągłe dokształcanie się nie byłoby potrzebne. Dodatkowo większość firm musi stale dostarczać swym pracownikom nowe informacje, związane choćby ze zmianami zasad funkcjonowania, nowymi produktami, usługami i wszelkimi wdrożeniami. Szczególnie istotne są też szkolenia nowych osób czy zajmujących nowe stanowiska, trzeba je bowiem wdrożyć w obowiązki. Można to wszystko robić w sposób klasyczny, ale też postawić na e-learning, czyli szkolenia i kursy przeprowadzane zdalnie. Jest to świetny wybór także w przypadku onboardingu. Dlaczego?

Przemawia za tym wiele korzyści. Klasyczne szkolenia i kursy, choćby wymagane przez prawo, okresowe kursy BHP, to zawsze spore obciążenie dla pracodawcy, musi je bowiem zorganizować bądź opłacić, wysłać na nie swoich pracowników, zajmując im czas, który normalnie poświęciliby na swoje właściwe obowiązki.E-learning dla firm jest w tym zakresie i w wielu innych wielkim udogodnieniem, zwłaszcza że można z niego korzystać na różne sposoby. Można na przykład określić czas, w jakim pracownicy mają odbyć dane szkolenie, ale pozwolić im samodzielnie planować zajęcia, na przykład wykonywać poszczególne części kursu w chwilach, kiedy właściwej pracy jest mniej. Nie trzeba szkoleń odbywać w tym samym czasie, dowolność ich planowania jest niezwykle dogodna i pozwala dowolnie gospodarować czasem. W dodatku istnieje możliwość uczenia się online, ale też offline, co daje jeszcze więcej możliwości.

Firma Wecreo, dostarczająca platformy do tego rodzaju nauki, ma wiele opcji do wyboru. Poza tym może sprawić, że uczenie się w ten sposób będzie wyjątkowo przyjemne ze względu na przyjazną dla oka szatę graficzną strony i łatwy w użytku panel.

Laura Mróz 2023-07-10 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!