Indie - Legendarna plaża GOA

Indie są znane na całym świecie, nie każdy jednak słyszał o ich najbardziej malowniczym stanie Goa. Plaże Goa są jednym z najbardziej opiewanych miejsc turystycznych i corocznie przyciągają tysiące zafascynowanych osób. Stan ten leży nad morze arabskim i posiada aż 100 kilometrową plażę. W dodatku jest tam zawsze ciepło, jedzenie podobno jest wyborne, a ceny zaskakująco niskie. Czego więc chcieć więcej? Które plaże Goa są jednak najlepszym turystycznym wyborem?

Agenda – panuje tam cisza i spokój, nie ma tłumów dzikich turystów. Plaża otoczona jest przez palmy, jest stosunkowo długa, a ludzi naprawdę niewiele. Idealne miejsce na relaks.

 

Anjuna – charakter imprezowy tego miejsca ściąga turystów z całego świata. Plaże upodobali sobie już lata temu hipisi, co nadaje jej nietypowy charakter. Podobno piasek na tej plaży jest naprawdę niezwykle miękki.

 

Vegator – spokojna i urokliwa, otoczona czerwonymi wzgórzami. Coraz bardziej popularne miejsce na mapach turystycznych, jednak wciąż plaży tej daleko do bycia zatłoczoną. Niedaleko znajduje się też sporo zabytków.

 

Arambol – uznawana za jedną z najurokliwszych plaż tego miejsca. Przyciąga ogromną liczbę turystów z każdego zakątka świata. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze nie tak dawno była to zaledwie maleńka wioska rybacka.

 

Mandrem – jest plażą strzeżoną – żółwie składają tam regularnie jaja. Panuje tam z tego powodu ogromna cisza. Miejsce to często wybierane jest na cel podróży poślubnej nowożeńców. Można tu idealnie poleniuchować.

 

Baga – Jedno z popularniejszych miejsc na mapie Goa, szczgeólnie pod względem liczby turystów. Piękne widoki, ciepła woda, szeroki zakres usług (sklepy, pchle targi), ale i w nocy nie brakuje rozrywek, w postaci klubów i imprez masowych.

 

Sinquerim – Najlepsze miejsce na Goa do uprawiania sportów wodnych – tamtejsza gama tych obiektów jest zatrważająca! Jest to również miejsce idealne do pływania, ponieważ woda wedle wszelakich opisów jest bardzo spokojna. Nie brakuje tutaj też rozrywek i klubów, więc nie można się nudzić

Zobacz również

Kontakt

Tel: 888-123-423

E-mail: kontakt@baseclub.pl

Portal podróżniczy. U nas znajdziesz ciekawostki dotyczące podróży po Azji.

 

POLECAMY:

 

Egzotyczne podróże poślubne