GOA - stolica dla turystów

Indyjska miejscowość o nazwie Goa to jedno z tych miejsce, do którego każdy turysta najchętniej szybko by powrócił. Może na zdjęciach czy filmach miejscowość nie wydaje się wcale atrakcyjna, ale nikt nie powinien oceniać książki po okładce. Goa to miejscowość bardzo specyficzna. Wyróżnia się spokojem i ciszą. Turyści mogą się skupić na odpoczynku i zwiedzać świątynie. Wakacje w Goa mogą być niezapomniane!

Czym zaskoczy nas Goa? Przede wszystkim niesamowitymi kolorami. Spacerując wzdłuż plaży na pewno uderzy nas specyficzny klimat. Goa nie rozwija się zbyt mocno i w zasadzie to jej wielki plus. Stare łódki i promy pokazują, jak to miejsce funkcjonowało 25-35 lat temu. Turyści są zdania, że jest to miejsce nieskalane nowoczesnością i dlatego tak bardzo przypada do gustu odwiedzających. W Goa możemy nie tylko zwiedzić plażę i poleżeć w Bungalow, lecz również skosztować tradycyjnej kuchni Indyjskiej. Wiadomo, że jest ona bardzo zdrowa i składa się w 30% z warzyw. Mając dostęp do morza, w Goa zjemy świeże ryby i oczywiście owoce morza. Tropikalny klimat jest wabikiem dla różnego rodzaju owadów, dlatego przed wyjazdem do tej miejscowości warto się zaszczepić i przygotować odpowiednio wyposażoną apteczkę.

Dlaczego Goa nazywana jest stolicą dla turystów, choć oficjalnie stolicą nie jest? Ponieważ pokazuje korzenie narodu. Mieszkańcom Indii wygląd oraz struktura miejscowości Goa w zupełności odpowiada, dlatego nie ma potrzeby jej unowocześniania. 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 888-123-423

E-mail: kontakt@baseclub.pl

Portal podróżniczy. U nas znajdziesz ciekawostki dotyczące podróży po Azji.

 

POLECAMY:

 

Egzotyczne podróże poślubne