Podróż poślubna - najlepsze miejsca dla pary młodej

Podróż poślubna – to nie zwykły wyjazd , to najwspanialsze chwile i wspomnienia na całe życie. Spędzenie czasu z nowo poślubioną osobą, odpoczynek od szarej codzienności, bycie sam na sam ze swoją drugą połówką. Nie pieniądze są tu najważniejsze, ale właśnie ten czas. Jak wybrać najlepsze miejsce? Przede wszystkim kluczowa jest egzotyka. Im większa, tym lepiej. Należy jednak dobrze przeglądnąć wszystkie oferty i poczytać o konkretnych miejscach proponowanych przez biuro podróży, żeby później tej decyzji nie żałować.

Pierwszą zasadą jest zaplanowanie wyjazdu dużo wcześniej. Przygotowania do ślubu i wesela są ogromnie stresujące i ten wyjazd ma być dla nas odskocznią od tego, w końcu momentem, na wytchnienie. Wszystko powinno być więc dopięte na ostatni guzik na długo przed samym wyjazdem.

Ponadto należy dobrze sprawdzić pogodę panującą w danym miejscu w konkretnym okresie, żebyśmy się i na tym nie zawiedli. My zrobiliśmy takie badanie i poniżej przedstawiamy pięć miejsc idealnych na podróż poślubną.

 

BARBADOS

Piękne plaże, biały piasek, dogodny dojazd. Czego chcieć więcej? Miejsce to też nie jest nudne. Nie brakuje tam zabytków i ciekawych miejsc przyrodniczych. Barbados to miejsce jedyne w swoim rodzaju, które zachwyca wszystkich, którzy kiedykolwiek mieli okazję je zobaczyć. Bajkowa sceneria z pewnością doda jeszcze urokowi całej podróży poślubnej.

 

MAURITIUS

Piękna wyspa otoczona oceanem. Na wyspie można poznać tamtejsze tradycje, nie rezygnując jednocześnie z Europejskich wygód i nowoczesności. Ponadto na każdym kroku oferuje się tam masę aktywności, jak nurkowanie czy windsurfing, co skutecznie urozmaici każdy kolejny dzień podróży poślubnej.

 

SESZELE

Uważane za najpiękniejsze wyspy świata nie bez powodu. Panuje tam zupełna beztroska i sielanka, to jedyne w swoim rodzaju miejsce na odpoczynek i odcięcie się od wszystkiego, co zostawiliśmy w domu. Do tego piękne plaże, dużo słońca i sezon trwający okrągły rok – czego chcieć więcej?

 

DOMINIKANA

Miejsce, nad którym zachwycał się sam Kolumb. Przepiękne rafy koralowe, słońce muskające skórę, ciepła woda, cudowne widoki, fantastyczni tubylcy i ich kultura. Podróż poślubna może nie tylko dawać przyjemność, ale i edukować!

 

BALI

Sama nazwa mówi za siebie, bo słyszał o niej już każdy. Miejsce niezwykle piękne i inne niż wszystkie. Można zobaczyć tam ogromne wulkany, piękne pola ryżowe i wiele innych obiektów, nie spotykanych nigdzie indziej.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 888-123-423

E-mail: kontakt@baseclub.pl

Portal podróżniczy. U nas znajdziesz ciekawostki dotyczące podróży po Azji.

 

POLECAMY:

 

Egzotyczne podróże poślubne